Sempre Mobilya Hakkımızda
Sempre Mobilya

Hakkımızda

SEMPRE Ofis Mobilya sektörüne adım attığı ilk zamanlarda Ofis Koltukları alanında yedek parça tedariği görevi üstlenerek sektöre giriş yapmış ve bu hususta uzun zaman hizmet vermenin neticesinde uzmanlaşarak alanını daha da geliştirmek için yeni atılımlar gerçekleştirmiştir.

Sempre Ofis Mobilya edindiği tecrübe, bilgi, birikim ve uzmanlığı, yürüttüğü ar-ge çalışmalarının da neticesinde kalite, ergonomik tasarım, konfor ve çevre bilinci çizgisiyle hareket ederek Ofis Mobilyaları sektörüne 2007 senesinde hizmet vermeye daha da gelişim göstererek kaldığı yerden devam etmek adına Sempre Ofis Mobilya olarak hizmete başlamıştır.

Sempre Ofis Mobilya Profesyonel kadrosuyla birlikte etkin çalışma prensibi ve kaliteli mobilya ve tasarım alanında yoğunlaşarak ciddi bir ilerleme kaydetmiştir. Sempre Ofis Mobilya tedarikçisi olduğu TEKZEN de dahil olmak üzere Koç Holding, Nurol Bank, Hyundai ,Tekfen Holding, Aras Kargo gibi Kuruluşların Ofis Mobilyası alanında tercihi olmayı başarmıştır..

 

İleri teknoloji

İleri teknolojiyi ve bilgi birikimini insan sağlığı ile birleştirerek, iş yeri ve ofislerde verimi artttırıyoruz.

Ergonomik & Sağlıklı

Ergonomik ve sağlıklı koltuklar üretmeye yönelik çalışmalarımız sonucunda uzmanlarında onayını aldık.

Konforlu

Konforun, tasarımın, fonksiyonelliğin bir arada olduğu evrensel estetik değerlerle de uyumlu, doğru pozisyonda oturmayı amaçlayan koltuklar üretmekteyiz.

SON TEKNOLOJI

Makina Parkurumuz

Kaliteden ödün vermiyoruz

1500 m2 kapalı alanda son teknolojiye sahip genç makine parkuru ve deneyimli personeli ile iskeletten poliüretan süngerine kadar kendi tesisinde ofis makam koltukları, büro tipi personel çalışma koltukları, konferans , sinema koltukları, misafir bekleme koltukları, ofis kanepelerinden üreterek iç ve dış piyasaya hizmet vermektedir.

 

Metal ayaklar, metal kollar ve metal mekanizmalar Metal bölümünde bulunan CNC makine ve Eksantrik Presler de üretilerek, kendi bünyelerindeki elektro statik toz boya tesisinde yüksek kalitede boyanarak sunulmakta , koltukların ahşap kısımları, kanepe iskeletleri dışarıya bağımlı olmadan kendi marangozhanesinde kontrollü, kaliteli ve seri olarak üretilmektedir.

 

Kendi bünyelerindeki son teknoloji Yüksek Basınç Poliüretan Sünger Makinesi ile koltuk iskeletlerine özel kalıplarda enjekte ederek ürettikleri poliüretan sünger gövdelerinin kullanıldığı ergonomik koltukların döşemeleri C - Kanca sistemiyle döşenerek estetik kazandırılmakta ve pot oluşması önlenerek dayanıklılığı ve ömrü uzatılmaktadır. Koltuklarda kalitesiyle Dünya 2.cisi Samhongsa marka amortisörleri kullanılmaktadır.

Sempre Mobilya

Özel Koltuk İmalatı

Uluslar arası platformda özel bir tasarımın ayrıcalığının farkında olarak önem verdiği tasarım çalışmalarıyla kendi tasarımı dünya standartlarında ki Side koltuğun patentini alarak , Dünya sektöründe örnek kuruluş olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Kaliteden ödün vermeden sunduğu hizmetlerle, öncü çalışmaları sürekli yenilenen teknolojisiyle Satış sonrası verdiği hizmetlerde de , %100 müşteri memnuniyetini ilke edinen SEMPRE; ürünlerini size özel, istediğiniz renklerde 3 yıl garantili üretmekte, size, çocuklarınıza, iş arkadaşlarınıza ve misafirlerinize sağlıklı, kaliteli, ilkeli ve tam zamanında sunmaktadır.

Yalnız Değiliz

Deneyimli, bilgili çalışanları, üstün teknik donanımı, yurt çapında yaygın bayileriyle ve müşterilerinin desteği ile isminden de anlaşılacağı gibi her zaman birikimlerini bilgileriyle harmanlayarak gelecek kuşaklara aktarmaktadır.

Koç Holding
Hyundai
Tekfen Holding
Aras Kargo